Blahoslavení.....

12. srpen 2009 | 11.44 |

     Škoda, že nelze psát do rubriky "lidská hloupost". Téma, které se objevilo v novinách by si to zasloužilo. V předvolebním rauši se objevila výzva žít za 10 000 Kč jeden měsíc. Vyzývá sociální demokrat, vyzývaným je člen ODS. Vyzyvatel má vše promyšleno tak "dokonale", že ani neví jak by takový pokus o ničem  probíhal. 

     Nejde o nic nového. Jde o důkaz do jaké míry hlouposti může sahat volební kampaň současné parlamentní scény. Pokud vyzyvatel nemá ponětí jak svůj směšný jednoměsíční pokus zrealizovat, měl bych pro něj návrh. Myslí - li to vážně a ne jenom jako recesi a jako vedlejší produkt současně, byť možná nechtěně, jako urážku a ponížení těch, na které se odvolává, a ke kterým patřím, tak ať si nechá nezvratně zablokovat všechny své účty na dobu půl roku a zajistí v PS, aby mu po tuto dobu vyplácela pouhých deset tisíc Kč měsíčně a zbytek jeho čistého platu poukazovala na humanitární účet pro postižené nedávnými povodněmi. V opačném případě ať se omluví všem, kterých se mohl jeho  rozumuprostý"nápad" dotknout a současně by se mohl, i když opožděně, omluvit za své nepatřičné vystoupení v Poslanecké sněmovně ke jménu bývalého ministra zdravotnictví Julínka a jeho údajné cizojazyčné (francouzské) výslovnosti. Mimo absence slušnosti a nemohu vyloučit, že i absence splnění základní podmínky pro řízení motorového vozidla, dokázal tehdy i slabou, ne-li nulovou, znalost francouzštiny. 

      Osoba navrhovatele je ovšem současně testem pro voliče, kteří budou ve volbách odpovídat i na otázku, zda je pravdou, že každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží a zároveň na ještě důležitější otázku, jakou vládu si zasloužíme my. Doufejme, že voliči ve Zlínském kraji neselžou.   

    

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blahoslavení..... alena borovská 12. 08. 2009 - 17:16
RE: Blahoslavení..... kroupaf 12. 08. 2009 - 20:28